محل تبلیغات شما
دیروز صبح (حدودای 9-8) شروع کردم به خوندن یه فن فیک که یکی از آرتیستا توی پیج اینستاگرامش پیشنهاد داده بودش، و امروز صبح دقیقا ساعت 10:10 تمومش کردم. الان که پی دی افشو دانلود کردم دیدم 278 صفحه س، هولی مولی! احساس پوچی میکنم بعدِ مدت ها. این احساسم به این خاطر دارم که چپترای جدیدی نیست که بخونم؛ خیلی غرقش شده بودم و خیلی یهویی چپتراش ته کشیدن. معلوم نیست کی آپدیت میشه، ولی کاش هیچوقت تموم نشه.
روتین دیروزم بیدار شدن، دسشویی رفتن، یه چیزی خوردن، خوندن، دسشویی رفتن، خوندن، دوباره یه چیزی خوردن، خوندن، دسشویی رفتن، خوندن، بازم خوردن، خوندن، خوندن، خوندن و فاینلی، خابیدن بود. واقعا فقط همین! حتی آهنگ هم گوش نکردم. خیلی وقت بود انقدر شیفته ی چیزی که انیمه یا مانگا نباشه نشده بودم. البته خب فیکِ یه مانگا رو میخوندم، اما منظورم اینه ویژوال استوری نبود. از آخرین باری هم که من محو نوشته ها شده بودم زمان زیادی میگذره.

دلم میخاد یه تشکر مفصل از نویسنده ش بکنم، بعدم بهش فحش بدم سر فیک دیگو x هات پنتسی که نوشته. جاس کیدین :)) واقعا از قلمش خوشم اومد. عالی مینویسه. خیلیم سوییته! با توجه به جوابایی که به کامنتاش داده میگم. الان اگه ژاپن بود میتونست توی آنی کُنا فیکشو بفروشه و کلی پول در بیاره. هعی. واقعا با استعداده، خیلیم با حوصله به نظر میاد. کاش منم میتونستم اینطوری باشم.

واندرینگ وات داز "وای پرینسسدام" مین؟ وِل، وای (wy) ترکیب واتاشی و مای ـه. پرینسس دام هم از کلی چیز الهام گرفته شده. اول کلمه "تومارو لند" رو یه جا دیدم و خیلی یهویی عبارت "پرینسس لند" به ذهنم خطور کرد، ولی خیلی. آف به نظر میرسید. منم از اول قصد داشتم اسم این وبو بذارم "واتاشی نو کینگدام"، بخاطر همینم وقتی داشتم به همه اینا فکر میکردم چیز خوبی به ذهنم رسید:

Princessdom.

فکر کن! سرزمینی که فرمانرواش نه پادشاه و نه ملکه، بلکه یه پرنسسه. بالاخره حکومت ایده آلمو پیدا کردم. این ایده پرنسسِ حاکم رو اولین بار انیمه ماهو شوجو ایکسه کیکاکو انداخت توی ذهنم. رولِر. سوییم سوییم میگفت رولر یه پرنسس و یه حکمرانه. بخاطر همینم رولر رو کُشت که جای پرنسس رو بگیره و خودش حکمرانی کنه. و این باعث شد نگاهم نسبت به پرنسسا و پرنسس بودن عوض بشه، و حتی بیشتر از قبل عاشق این منصب بشم. درمورد اینکه من عاشق رولرم و بدجور روش کراش دارم، و همچنین اینکه میخام سوییم سوییم رو به دلایل مختلف خفه کنم هم بعدا حرف میزنم.

تاتاکه، تسوندره مو آبیِ من.

, etc. etc."This was trying to be Haikyuu", "This is just trying to become like Haikyuu

it's called "it's all useless, useless"

یه ,خوندن، ,رو ,خیلی ,سوییم ,هم ,دسشویی رفتن، ,خوردن، خوندن، ,شده بودم ,و خیلی ,خیلی یهویی ,دسشویی رفتن، خوندن، ,خوندن، دسشویی رفتن، ,خوردن، خوندن، دسشویی ,چیزی خوردن، خوندن،

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بهار من شبیه سازی و مدل سازی با cpn tools فیلم انیمه profrextebu تولیدی کیف گوهری 2015-16 ny sesong billige fotballdrakter پذیرش تحصیلی دانشگاههای ترکیه Ian's life laumateci دلنوشتها