محل تبلیغات شما
خسته شدم دیگه از دست این هایکیو فنای مسخره! درباره هر مانگای اسپورتسی که میبینن همینو میگن!!! انگار فقط هایکیو مانگای اسپورتسه!!!!! حالا انگار هایکیو چه عنی هست، منی که ملکه ی اسپورتس مانگام و اسپورتس جزو تاپ 3 ژانرای موردعلاقمه و عاشق کل کلیشه هاشم و بیسیکلی براش میمیرم، هایکیو جزو معدود مانگاهاییه که اصلا به دلم ننشست و خیلی برام نچسبه. هیچیشو دوس ندارم، از کرکتر دیزاینش گرفته تا خود والیبال اصلا. عنشو در اوردن دیگه اییینااااا!!! این همه مانگای خوب چسبیدن به هایکیو، حالا اگه فقط چسبیده بودن بهش و کاری به بقیه مانگاها نداشتنم مشکلی نبود، نشستن با هرچی مانگای ورزشیه مقایسه ش میکنن و به اکثرشونم اتهام ی میزنن!!! بشینین سرجاتون بابا!!! خوبه هایکیو سال انتشارش 2012 عه، اگه قدیمی تر بود میخاستن چیکار کنن؟!!! یکم دیگه بهشون رو بدی میان میگن هایکیو بود که اسپورتس مانگا رو ساخت!!! و بقیه مانگاها مقلدایی بیش نیستن :))) یه جوری قربون صدقه ش میرن انگار هیییچچچچ مانگا و انیمه اسپورتس دیگه ای وجود نداره اصلا!!! بعد از آرمیا و بلینکا عن در آورترین فندوم اینان یعنی.

تاتاکه، تسوندره مو آبیِ من.

, etc. etc."This was trying to be Haikyuu", "This is just trying to become like Haikyuu

it's called "it's all useless, useless"

هایکیو ,مانگای ,اسپورتس ,انگار ,اصلا ,etc ,trying to ,بقیه مانگاها ,چیکار کنن؟ ,کنن؟ یکم ,یکم دیگه

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

restdidisnalb برق وصنعت اشکور کاکو چت |چت|چت کاکو|چت روم|چت روم فارسی کاکو|چتروم کاکو مدیتیشن عرفان کهن هر چی به هر چی حقیقتا Meh Barbara's receptions sianonapho عشق 1 طرفه realsvicapar