محل تبلیغات شما
هپی هالووین 2020! 19 سالمه و تو دلم یه تریک اُر تریت مونده. هعی.
پامپکینم (که خیلی لحظه آخری بود):

موبایلم خرابه بخاطر همین با دوربین مامانم گرفتم.

نشستم امروز چندتا گیف از مور درست کردم. چرا کی دی ای یه آلبوم نمیدن بیرون آخه؟ با دوتا سینگل این همه فن جمع کردن. کاش یه کنسرت مجازی ای چیزی بذارن. من خود کرکترا رو دوست دارم. نه که از خواننده هاشون بدم بیاد ولی کرکترا چیز دیگه ای ان. اوه! راستی یه عضو جدید هم دارن که چینیه، اسمش سرافین هست، و یکم منو یاد میکو میندازه. دایورسیتیشون رو خیلی دوس دارم. امیدوارم سینگل بعدی یه عضو ژاپنی هم اضافه کنن :0 ال او ال. بعدشم یه عضو بلک، ترنس و. :)) جالب میشه خب. از وقتی پارسال (که فاک ^ــ^ داره پیارسال میشه) پاپ استارز رو دیدم هاردکور فنشون شدم و عاشقشونم و روی ایو بدجور کرااااشششممممم ㅠــㅠ

بجز ایو مدلاشونو زیاد دوس نداشتم این بار، و به نظرم مدلای پاپ استارزشون خیلی بهتر بودن. مخصوصا آری، مدل پاپ استارزش فوقِ ناز بود ولی این یکی زیاد خوشگل نبود. پاپ استارزش انقدر خوشگله برام که میخاااام بمیرررمممم. یعنی نمیخام بمیرم، دوس داشتم شبیهش بودم. خیلی خیلی شهلاعه.

تاتاکه، تسوندره مو آبیِ من.

, etc. etc."This was trying to be Haikyuu", "This is just trying to become like Haikyuu

it's called "it's all useless, useless"

یه ,خیلی ,پاپ ,ای ,رو ,عضو ,یه عضو ,پاپ استارزش ,استارز رو ,رو دیدم ,دیدم هاردکور

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

sanjieblonbi سیستمهای کنترل دیجیتال هوشمند Digital Intelligent Control Systems Ranah02maya Herman's memory دکتر کریم امیری پایگاه اطلاع رسانی تشکل های کشاورزی Karen's receptions ایران جوان موزیک ریحانه niacdunefti