محل تبلیغات شما
play dis
نشستم ترکای اینا ایره گو رو گوش میدم که اونایی که دوسشون دارم رو انتخاب کنم و بذارم توی فولدر آهنگا. یعنیا. کل خاطرات اینا ایره ام اومدن جلوی چشام. کاریا. این ترک منو در حد مرگ یاد کاریا میندازه. وااااای که چقدددرررر عاشششقشششش بودددمممممم!!! الانم هستم. ولی خب احساسات قبلنم با الان قابل مقایسه نیستن. اوتومه نو کانجو، فورِشّو نو کانجو، ته کوتو کانا؟ اوه! اینا دیگه چی ان؟ اشک؟ او فاک. او شت. باز بخاطر دلتنگی یه ماه افسردگی نگیرم صلوات. 5 سال پیش که اینا ایره میدیدم منبعم برای او اس تی گیری یوتوب بود. یادمه چقدر توی یوتوب دنبال این ترک گشتم. آخر که بعد از کلی جستجو پیداش کردم و البته همین الان دقیقا اینطوریم >> کاریا بیا بغلت کنننممممممممم سیتنسیاتمسامنسیانسیانسیانتسی آآآآآآآآهههههههههههههه عااااشقققتتتتتممممممم مسیتبنسیتهمبستیمنتیمستنیمت کیییییییااااااااااهههههههههه کاااارررررریااااااااااااااااا

تاتاکه، تسوندره مو آبیِ من.

, etc. etc."This was trying to be Haikyuu", "This is just trying to become like Haikyuu

it's called "it's all useless, useless"

اینا ,ایره ,کاریا ,کانجو، ,توی ,نو ,اینا ایره ,نو کانجو، ,این ترک ,برای او ,او اس

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

myplessgartlour nidepipi sturzutaleab sofe110 ویترین تاپس کالا لباس هودی مشکی جلو باز جلو بسته مردانه پسرانه زنانه دخترانه 2020 جدیدترین مدلهای لباس مجلسی و شب زنانه و دخترانه M550 Carl's notes باشگاه فرهنگی ورزشی سهند آذرین grumetadlo